0023.jpg
Je bent hier: Home
Actie ING 2018 PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Administrator   
maandag, 05 februari 2018 14:13

Help Nederland vooruit

Update 12-02-18: De stemfase is voorbij en er kan niet meer gestemd worden. We willen iedereen bedanken die ons met deze actie gesteund heeft!

---------------------------------------------------

Wij doen zoals jullie weten mee aan de ING actie help Nederland vooruit. Op dit moment staan we derde !! Er kan nog tot 11 februari 2018 gestemd worden op één van de geselecteerde initiatieven via de speciale stempagina: www.helpnederlandvooruit.nl. Per emailadres kan er 1x gestemd worden. De initiatieven met de meeste stemmen kunnen een geldbedrag winnen wat wij als scouting goed kunnen gebruiken voor nieuwe tenten.

Dus help Scouting Maria Goretti aan nieuwe tenten en stem allemaal op ons zodat we de eerste plek halen !

           

Laatst aangepast op maandag, 12 februari 2018 01:14
 

     

(c) Copyright Scouting Maria Goretti 2022