0015.jpg
Je bent hier: Home
Installatie 2017 PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Administrator   
zaterdag, 08 april 2017 19:45

Installatie 2017

Op vrijdag en zaterdag 7 en 8 april vond er bij bijna alle speltakken de installatie plaats. De nieuwe leden van de speltakken krijgen dan hun das en insignes, en horen dan officieel bij de groep. Op vrijdag avond kwam meneer pastoor op bezoek bij de explorers, waar hij alle insignes en dassen heeft gezegend. De explorers werden vervolgens geïnstalleerd. Op zaterdag begonnen de welpen hun dag eerst bij het kampvuur. Hier werden marshmallows, bananen en knakworstjes bij het vuur gemaakt. De scouts begonnen de middag met het havenspel. Op het einde van elke bijeenkomst volgde het officiële gedeelte, waarbij iedereen geïnstalleerd werd.

             

 

     

(c) Copyright Scouting Maria Goretti 2022