0005.jpg
Je bent hier: Home
Leiding activiteit 2016 PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Administrator   
maandag, 25 april 2016 14:42

Leiding activiteit 23-04-16

De leiding maakt het hele jaar door diversen programma's voor onze jeugdleden. Maar 1x per jaar word er een activiteit georganiseerd voor de leiding zelf. Zaterdag 23 april was het zo ver, en ging de leiding een dagje er op uit. De dag begon met een stukje raften op de maas. Daarna volgde een heerlijke picknick in Valkenburg. Nadat we gegeten hadden gingen we te voet verder naar het centrum van Valkenburg waar we een moord moesten oplossen. Diversen plekjes werden nauwkeurig onderzocht, waarbij uiteindelijk de moordenaar bekend werd. We sloten de dag af met een lekkere Barbeque en een quiz.

              

Laatst aangepast op maandag, 25 april 2016 14:48
 

     

(c) Copyright Scouting Maria Goretti 2022