0017.jpg
Je bent hier: Home
Jota-Joti 2015 PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Administrator   
dinsdag, 13 oktober 2015 11:00

Jota-Joti 2015

Afgelopen weekend van 16 en 18 oktober vond er wereldwijd de JOTA plaats. Dit staat voor Jamboree On The Air. Scouts over de hele wereld gaan dan proberen om contact met elkaar te zoeken via radio zenders. Omdat we ook in het digitale tijdperk zitten, is er ook nog een JOTI, Jamboree On The Internet. Via diversen kanalen op internet word dan ook contact gezocht met andere groepen.
Omdat dit een bijzonder weekend is hebben we hier een speciale website voor. Hier kon je ons tijdens het weekend live volgen via webcams. Natuurlijk kun je altijd nog de foto's bekijken, en een filmpje dat het hele weekend in fragmenten samenvat.

Bezoek deze website op http://jota.scoutingpey.eu

           

Laatst aangepast op maandag, 02 november 2015 17:24
 

     

(c) Copyright Scouting Maria Goretti 2020