0020.jpg
Je bent hier: Home
Heropening gerenoveerde Scouting gebouw PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Administrator   
maandag, 14 september 2015 14:25

Heropening gerenoveerde Scouting gebouw

Eindelijk is, na vele jaren voorbereiding, en uren lang klussen ons gerenoveerde scouting gebouw klaar. Dit werd op 12 september dan ook groots gevierd. Voor de ouders was er een fietstocht die hen door de geschiedenis van scouting Pey leidde. Het eindpunt was natuurlijk het vernieuwde gebouw. Hier vond de officiele opening plaats. Er werd zelfs een toespraak gehouden door een afgevaardige van de gemeente, en iemand van scouting Nederland. Na de opening kon het gebouw in groepjes bezichtigd worden d.m.v. een rondleiding. Ondertussen konden er op het terrein allerlei workshops gedaan worden. Ondanks het druilerige weer, was het een hele succesvolle dag!

              

Laatst aangepast op maandag, 14 september 2015 14:26
 

     

(c) Copyright Scouting Maria Goretti 2020