0004.jpg
Je bent hier: Home
Bijdrage Scouting Nederland Fonds voor renovatieproject PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Administrator   
maandag, 29 december 2014 16:04

Bijdrage Scouting Nederland Fonds voor renovatieproject

De Commissie Financiering Renovatie heeft opnieuw een belangrijke sponsor gevonden voor het renovatieproject. Het Scouting Nederland Fonds steunt het renovatieproject met een bijdrage van maar liefst € 5000,- !!!

Het Scouting Nederland Fonds is onderdeel van Scouting Nederland en helpt Scoutinggroepen bij de uitvoering van projecten. Je kunt het fonds steunen door deel te nemen aan de Scoutingloterij of door donateur te worden.

Met het binnenhalen van deze bijdrage komt de start van het renovatieproject weer een stap dichterbij. De Commissie Renovatie verwacht hierover op korte termijn meer informatie naar buiten te kunnen brengen, dus houdt deze website in de gaten.

Laatst aangepast op maandag, 29 december 2014 16:41
 

     

(c) Copyright Scouting Maria Goretti 2020