0015.jpg
Je bent hier: Home
Overvliegen 2014 PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Administrator   
zondag, 14 september 2014 18:51

Overvliegen 2014

Op 13 september vond wederom het jaarlijkse overvliegen plaats. Op deze dag gaan de oudste scouts van elke speltak over naar de volgende speltak. Dit jaar begonnen we de middag met een speurtocht door Pey. Onderweg moesten de groepjes verschillende posten langs, om hier opdrachten uit te voeren voor punten. Bij elke geslaagde opdracht kreeg men een stukje van een rebus mee, die later opgelost moest worden. Later deze middag vond het overvliegen zelf plaats, en gingen de oudste leden via een soort van brug naar hun nieuwe groep. Klik op het plaatje voor de foto's!

Laatst aangepast op zondag, 14 september 2014 18:53
 

     

(c) Copyright Scouting Maria Goretti 2020