0009.jpg
Je bent hier: Home
Koken met de Bevers 09-11-13 PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Administrator   
donderdag, 21 november 2013 11:30

Koken met de Bevers 09-11-13

Op zaterdagochtend 9 november kwamen er 2 figuren uit het Hotsjietoniadorp op bezoek bij de Bevers. Dit waren Rozemarijn en Sterre Stroom. Zij wisten veel over koken en bakken en dat wilden zij de Bevers ook leren.
Nadat er een boodschappenlijstje was gemaakt gingen alle Bevers samen met Keet Kleur, Noa, Rozemarijn en Sterre Stroom naar de supermarkt toe. Eenmaal terug op scouting gingen ze direct aan de slag. De Bevers gingen zelf pudding maken, eierkoekmuizen, appelflappen en fruitspiesjes. Hmmmm!
Nadat ze superhard hadden gewerkt (de tongetjes kwamen soms zelfs even naar buiten) was al het lekker klaar. De Bevers hebben gesmuld van hun lekkere creatie's. Nadat ze alle leiding uit hadden gezwaaid en het Beverlied hadden gezongen gingen ze met een goed gevulde buik naar huis toe.

Laatst aangepast op donderdag, 21 november 2013 11:33
 

     

(c) Copyright Scouting Maria Goretti 2020