0015.jpg
Je bent hier: Home Renovatie
PDF Afdrukken

Welkom op de speciale renovatiewebsite van Scouting Maria Goretti.

Scouting Maria Goretti is lang bezig geweest om de renovatie aan ons scouting gebouw te realiseren. Op 12 september 2015 was het dan eindelijk zover. Na weken van werkzaamheden werd het gerenoveerde gebouw dan eindelijk geopend. Klik hier voor de foto's.

Op dit stukje van de website kun je nalezen wat er allemaal gebeuren moest, en hoe ons gebouw er voor de renovatie aan toe was. Ondanks het grote werk gedaan is, zullen er nog wat kleine dingetjes gedaan moeten worden, zoals het bevestigen van de rolluiken etc.
Ook kunt u ons nog steeds sponsoren. Kijk bijvoorbeeld eens onder het kopje "Partnerprogramma", en steun ons door via onze site je online aankopen te doen!!

 

 

 

     

(c) Copyright Scouting Maria Goretti 2022