0029.jpg
Je bent hier: Home
Afbreken JOTA toren PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Administrator   
donderdag, 25 oktober 2012 23:39

Afbreken van de JOTA toren op 24-10-12

Na de JOTA/JOTI van dit jaar stond er nog een stukje van onze zelf gemaakte toren rechtop. Omdat dit toch moeilijk af te breken was, besloten we om de toren te laten kantelen, zodat we gemakkelijk met een aantal mensen de rest konden afbreken. Omdat je zo'n toren niet zomaar even omduwt hebben we wat hulp gekregen. Zo kwam Francois (een van de zendammateurs tijdens de jota) met zijn unimog, en een collega met een leger-vrachtauto ons helpen. Met behulp van deze voertuigen konden we heel rustig de toren op een zij leggen. De welpen die deze avond groep hadden, hadden het geluk dat ze eens een kijkje mochten nemen in de grote vrachtauto. Zoiets zie je natuurlijk niet elke dag. En voor de mensen thuis zijn er hier enkele foto's.

 

     

(c) Copyright Scouting Maria Goretti 2020